Новий рік для дітей 5-10 класів в КЗ «РОСШ «Кришталик»

Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне - чудес. У нашому закладі панує новорічна атмосфера. У холі - ялинка, прикрашена яскравими іграшками. Святкування Нового року у стінах школи для старших класів проходило 24 грудня. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній казці.

Новорічні свята - це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Активними учасниками на новорічних дійствах стали учні 10-А та 10-Б класів, під керівництвом вихователів Мілевської І.В. та Черепівської Н.В. Відомі казкові персонажі – Морозко, Зайчата, Кікімора, Баба Яга, Гном, Кощій, Дід Мороз, Снігуронька та багато інших завітали в гості до учнів, подарували море емоцій, гарного настрою, безліч пісень і танців. Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків дітлахам. Особливу подяку хочеться сказати директору школи Колодній Н.А. та благодійному фонду «Кришталеве Джерело».

Новорічне свято подарувало багато дитячих усмішок та гарний передноворічний настрій. Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива. Нехай збудеться все задумане, а 2020 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Бажаємо всім, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров'я, радість і впевненість у завтрашньому дні.

Успіхів, щастя і благополуччя!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

/Files/images/gruden_2019/60.jpg/Files/images/gruden_2019/61.jpg/Files/images/gruden_2019/62.jpg/Files/images/gruden_2019/63.jpg/Files/images/gruden_2019/64.jpg/Files/images/gruden_2019/65.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 138