Виховний захід з учнями 2-А класу «Як велика і дружна родина, то минає лиха година»

Найпершою святинею для кожної людини є родина. Адже ми по-справжньому щасливі лише в сім’ї, серед рідних, друзів, коли всі здорові й веселі, коли в оселі панує мир і злагода. «Як велика і дружна родина, то минає лиха година». Це прислів’я говорить про велику, дружню і працьовиту родину, що є і добробутом, і взаємоповагою, і взаємодопомогою – найвищими цінностями у родині. Саме під такою назвою пройшов родинний захід 23 грудня 2019 року для учнів 2-А класу.

Спільними зусиллями вихователя Соломєнної Д. К., батьків та дітей було прославлено велич родини, засади, на яких виховуються школярі: материнська любов, батьківська наука, бабусина молитва, дідусева мудрість.

Вихованці охоче виступали з піснями про сім’ю, декламували вірші, згадали родинні прислів’я, а також дівчата затанцювали танок під назвою: «Бабусина вишиванка». Особливо не забутнім виявився діалог матері з сином, який розчулив усіх глядачів залу.

В Україні говорять: «Без сім’ї немає щастя на землі». Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, набирається любові і добра, вчиться шанувати свій рід звідси виходить у широкий світ. Прекрасно, коли в сім’ї панують мир і злагода, взаєморозуміння і повага, вірність і теплота. Маємо надію, що проведений захід залишить добрий слід у душах наших дітей.

/Files/images/gruden_2019/47.jpg/Files/images/gruden_2019/48.jpg/Files/images/gruden_2019/49.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 144