Квест «Подорож у таємничий світ мови» для учнів 6-9 класів

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.
Міжнародний день рідної мови у «РОСШ «Кришталик» відсвяткували 21 лютого в 6-9 класах. Здобувачів освіти захопила інформація про виникнення і святкування цього дня, про кількість мов , їх популярність.
Вчитель Арвачова Н.Г. підготувала квест «Подорож у таємничий світ мови » : 10 цікавинок про мову, «народження » слів, багатий склад лексики( конкурси «Хто швидше»). Учні із задоволенням прийняли активну участь у квесті, де вони могли проявити свої знання та вміння з української мови. Звучали крилаті вирази про мову, вірші, пісні.
Переконливими фактами історії довели про часи виникнення української мови, її милозвучність, популяризацію.
Найактивнішими були Липка В.(6 кл.), Картамишева О.(7 кл.), Возняк М.(7 кл.), Сухаревський І.(8-А кл.), Савченко Д.( 9 кл.), Ігнатенко О.(10 кл.), Воронкова В.(12 кл.).
Всі учасники свята дійшли висновку: поки живе мова, живе народ. А найкраще свою любов до рідної мови можна показати, розмовляючи нею та знати її досконало.

/Files/images/lyutiy_2022/df997904817f9d21cae3f3ce171b2db4_XL.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 43