Година пам’яті «Поріс чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс» для учнів 9 класу

Чорнобиль... Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. 26 квітня 2021 року виповнилося 35 років з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття. Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.
В КЗ РОСШ «Кришталик» вихователь Лазько О. провела у 9 класі годину пам’яті «Поріс чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс» метою якої було виховувати у здобувачів освіти почуття сприймання чужого болю як свого, загальнонародного горя — як особистого, почуття любові до людини, до землі, до держави; виховувати почуття поваги і пам’яті до трагічних сторінок України.
Під час години пам’яті учні переглянули цікаве відео і дізналися інформацію про Чорнобильську трагедію та її ліквідацію.
Я сподіваюся, що діти не забудуть історію рідного краю і будуть пам’ятати найбільшу катастрофу, яка відбулася на Чорнобильській атомній електростанції 26 квітня 1986 року.

/Files/images/kvten_2021/22.jpg/Files/images/kvten_2021/24.jpg/Files/images/kvten_2021/23.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 10