Учні «Кришталика» вперше долучалися до участі у Всеукраїнській весняній інтернет-олімпіаді «На Урок»

Учні КЗ «РОСШ «Кришталик» 5-10-х класів вперше долучалися до участі у Всеукраїнській весняній інтернет-олімпіаді «На Урок» з природничих наук. Інтернет-олімпіада є інтелектуальним змаганням учнів, що проводяться щороку, з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет.

Інтернет-олімпіади «На Урок» суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створюють рівні умови для всіх учнів. Участь в олімпіаді була безкоштовною, а свої сили міг випробувати кожен бажаючий.

Це цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя, особливо в умовах дистанційного навчання. Адже вчителі мають доступи до інформації про успішність виконання завдань. Своєчасна робота над помилками допоможе покращити успішність учнів.

Діти отримали сертифікати за участь, дипломи II та III ступеня.

А вчителі, чиї учні взяли участь в олімпіаді «На Урок», отримали свідоцтва та подяки (за залучення 10 та більше учнів), які будуть підтвердженням професійної активності педагога та доповнять вчительське портфоліо. Електронні сертифікати учням надіслали електронною поштою на останній дзвоник, а коли відновиться навчальний процес у стінах школи, учні урочисто отримають свої сертифікати.

Кiлькiсть переглядiв: 75