Виховний захід «Чарівна краса вишиванки» для учнів 2-А класу

Вишита сорочка - свого роду оберіг, символ здоров’я, добробуту та краси, щасливої долі й родової пам'яті, любові та святковості. Коли говорять, що людина народилася в сорочці, мають на увазі, що це - щаслива людина.

День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців.

У третій четвер травня всі українці на знак єдності вдягаються у вишиванки, цьогоріч – це 21 травня. Вихователь 2- А класу Соломєнная Д. К. в додатку Google Duo організувала з вихованцями зустріч присвячену святу вишиванки. Вихователь та учні цього дня вдягнули вишиванку – національний український одяг – як символ єдності українського народу. Під час зустрічі панувала позитивна атмосфера. Вихованці заздалегідь приготували вірші, приказки, скоромовки які декламували онлайн. Маленькі освітяни дізналися, що вишиванка має символічне значення кольорів, а також що вишиванка –це символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, національної гордості. Учні класу зробили власноруч вишиванку з паперу у техніці орігаммі та відобразили свої фантазії на ній.

Вишиванка асоціює добро, радість та любов. Наша зустріч була приурочена саме цим чеснотам. Бажаємо всім бути радісними, любити, дарувати всім щиру посмішку, веселий настрій та віру в завтрашній день.

/Files/images/traven_2020/7.jpg /Files/images/traven_2020/9.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 99